Módne časopisy o nás... 

Stylisti módnych časopisov často používajú pri svojej práci naše produkty.

Trendové outfity si vyžadujú správnu čerešničku na torte - štýlové topánky.

Pozrite si ich návrhy a doplňte svoj šatník o nové inšpirácie...

Detaily
Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek
  • Model: Balerínky s mašľou - Olivia shoesRoztomilé béžové balerínky majú šmrnc hlave vďaka čiernej mašli na špici. Pohodlná podošva a štýl 50-tich rokov Vám toto leto spravia super spoločníka.

  • Anglický čaj: model čižiem C26 - Olivia shoes   Pripravte sa na jeseň s týmito krásnymi hnedými čižmami. Elegantné vypaľovanie na boku a stmavené koža na chodidle z nich robia krásny kúsok. Koža je hladká, takže sa ľahko očistia ak sa zašpinia.    

  • Použitý model: Bielo modro červená kabelka S29 - GrossoNežný štýl a nekompromisný tvar. Kabelka vo farbe trikolóry bude vypovedať o Vašom sebavedomí. Ideálna pre baby, ktoré si chcú udržať štýl aj keď sú športovo nahodené. Steny má vystužené a stále drží svoj tvar. Kúpte si ju, ak chcete mať kabelku, ktorú Vám budú ostatné ženy závidieť.

  • Model: Bledé lodičky 555 - Olivia shoesJemné lodičky s otvorenou špičkou sú stvorené pre dámy so zmyslom pre eleganciu. Ľahúčko vypaľované motívy len pridajú ladnosť vašim nohám. Výborný model ak nosíte rada bledé farby.

Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu